Katalog stron


Sklep-pc

Sklep-pc

Sklep z oprogramowaniem komputerowym. Szeroki wybór, wysoka jakość, dobra cena, wygodne i bezpieczne zakupy. W ofercie m.in. programy dla firm, administracji publicznej, użytkowników prywatnych i systemy specjalistyczne.

Wirtualny Inwestor - program do nauki gry na giełdzie

Wirtualny Inwestor - program do nauki gry na giełdzie

Wirtualny Inwestor służy do wykonywania wirtualnych transakcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki niemu możesz fikcyjnie kupować i sprzedawać akcje za wirtualne pieniądze według kursów aktualizowanych na bieżącą przez Internet.

Madora - kursy multimedialne

Madora - kursy multimedialne

Madora to internetowy sklep i dystrybutor kursów multimedialnych oraz filmów instruktażowych.

Autodesk - oprogramowanie dla instalatorów

Autodesk - oprogramowanie dla instalatorów

Oprogramowanie AutoCAD firmy Autodesk to wiodąca w świecie, rozbudowana aplikacja typu CAD do dwuwymiarowego szkicowania, szczegółowego kreślenia, dokumentowania projektu oraz podstawowego kreślenia trójwymiarowego. BIM to tworzenie i wykorzystywanie skoordynowanych i spójnych informacji o projekcie budowlanym, zebranych w jednym modelu cyfrowym.

Vebo - oprogramowanie

Vebo - oprogramowanie

Zajmujemy się sprzedażą oprogramowania w wersji pudełkowej - box oraz licencji elektronicznych. Dzięki szerokim kontaktom handlowym jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do bardzo dużej ilości programów które pochodzą z Polski jak i rynków zagranicznych. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doboru odpowiedniego oprogramowania do potrzeb użytkownika.

  Strona:   1 |

Katalog Stron kSA powered by kSA